Opening hours
7 February 2026
Closed - Opens 7 February 2026 at 13:45
FridayClosed
SaturdayClosed
SundayClosed
MondayClosed
TuesdayClosed
WednesdayClosed
ThursdayClosed

About Mark de Groot

Jos Govaarts en Mark de Groot presenteren het tweede deel van De Scalda Moorden 'Wat eens ongeschonden was' in de sfeervolle boekenwinkel De Koperen Tuin.

Hoogseizoen in Vlissingen. Een zwaargehavend lijk spoelt aan op het Badstrand. Een milieuambtenaar wordt vermist. Inspecteur Hugo Noot en zijn collega Ankie Verhage komen op het spoor van een chemisch bedrijf dat verdacht wordt van illegale lozingen pfas in de Westerschelde. Als er meer slachtoffers vallen, zijn Hugo en Ankie ervan overtuigd dat een onzichtbare hand een web van leugens en schijnwaarheden weeft. Verleden en heden raken verstrikt. Liefde en wraak blijken nauw verbonden.
Jos Govaarts en Mark de Groot hebben hun krachten gebundeld met het schrijven van de serie “De Scalda Moorden”, die zich afspeelt in Zeeland met op de achtergrond de Westerschelde. Onderlinge persoonlijke verhoudingen tussen de personages spelen een belangrijke rol.

'Wat eens ongeschonden was' is de opvolger van het buitengewoon goed ontvangen 'Soms komt niet thuis wat vertrokken is'


Share this page: