Über Toneelstuk Murder on the Nile
Zaterdag 6 februari 20.00 uur
Dorpshuis Luctor et Emergo Rilland
Murder on the Nile
Toneelstuk van moordmysterie door Zeeuwse Komedie
Entree €18,50
Theterdiner + Ticket €51,-
Murder on The Nile is een spannende, eigentijdse whodunit, waarbij je als bezoeker wordt meegenomen op een intrigerende reis vol suspense, passie en onverwachte wendingen. Na de succesvolle productie Murder on the Oriënt Express (met alleen maar uitverkochte zalen) voert de Zeeuwse Komedie nu dit volgende moordmysterie van Agatha Christie op.
Wat begint als een romantische cruise over de schilderachtige Nijl, verandert in onheil. Wanneer er in het holst van de nacht een schot en een gil klinkt, staan alle passagiers op scherp, en is niemand meer onschuldig. De spanning aan boord stijgt als Amborse Pennefather te dicht bij de waarheid komt, en op het punt staat om een schokkende onthulling te doen. Wie blijft er met zijn hoofd boven water? En wie gaat ten onder aan zijn eigen leugens?
De regie is van Hans Puik en spel van o.a. Tom Roovers, Hans Huber, Maaike Louwerse, Justin Verhoeff en Marjoleijn Felius.