Öffnungszeit
29 April 2023
Geschlossen - Öffnet 29 April 2023 um 20:00
DonnerstagGeschlossen
FreitagGeschlossen
SamstagGeschlossen
SonntagGeschlossen
MontagGeschlossen
DienstagGeschlossen
MittwochGeschlossen

Über Camerata Trajectina – De keuze van Floris Kortie

Schoonheid en symboliek, maar ook boertigheid en vraatzucht. De liederen zijn als de schilderijen; lust en liefde spat er vanaf. Een bruisende voorstelling voor oog en oor, voor jong en iets minder jong.

Ze staan in ons netvlies gegrift, de schilderijen uit de Gouden Eeuw. Vermeer, Hals, Rembrandt. En vaak zien we instrumenten en muzikanten op het doek vereeuwigd. Hoe kan het dat we zo weinig weten van deze muziek? Wat zou het oor moeten horen wat het oog al kan zien?

Op uitnodiging van Camerata Trajectina gaat Floris Kortie op zoek naar de ‘soundtrack’ van de mooiste en spannendste schilderijen. Welk verhaal vertelt het schilderij en welk verhaal vertelt de muziek? Niemand beter als onze partner dan de presentator van Podium Witteman met zijn grenzeloze nieuwsgierigheid en aanstekelijk enthousiasme.


Diese Seite teilen: